رپورتاژ خبری؛

رهن خانه و آپارتمان در تهران


به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در تهران با توجه به منطقه بندی های مختلفی که صورت گرفته است و تفکیک مناطق مختلف شمالی و جنوبی سبب متفاوت و متنوع شدن قیمت ملک شده است. نوسان قیمت ممکن است برای اجاره آپارتمان در محله های مختلف تهران زیاد باشد و این امر به میزان امکانات هر منطقه و شرایط آب و هوایی و نوع املاک برمی گردد و تعیین کننده قیمت فروش و رهن و اجاره خواهد بود.

موقعیت مسکن اجاره ای و یا آپارتمان مورد نظر بر قیمت آن تاثیر زیادی خواهد گذاشت و به طبع املاک لوکس تر قیمتی بالاتر دارند و نظرات کارشناسی نیز بر قیمت رهن و اجاره آپارتمان موثر می باشد. هر اندازه امکانات واحد مسکونی و یا آپارتمانی بیشتر باشد قیمت رهن و اجاره آن بیشتر می شود.

املاک و مستغلات در تهران با قیمت ها بسیار متفاوتی در قسمت رهن و اجاره واقع می شوند و مستاجر در این زمینه باید با توجه به وضعیت مالی و امکانات مربوطه اقدام به اجاره ملک مرود نظر نماید. قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران به مقدار زیادی نیز به لوکس بودن و امکانات رفاهی ساختمان و منطقه مورد نظر برمی گردد.

در مناطق شمالی تهران می توان شاهد قیمت بالای رهن و اجاره آپارتمان و منزل مسکونی و سایر املاک بود. برای اجاره مسکن باید به امکانات داخلی دقت کرد و در نظر گرفتن همه شرایط می تواند برای اجاره ملک مناسب راهنمای خوبی باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما در گوگل امتیاز دهید :)