رپورتاژ خبری؛

هزینه انحلال شرکت


در سایت آسان ثبت برای هر کدام از سفارش های کاربران هزینه ها با جزئیات کامل شفاف سازی شده است. در این سامانه هزینه ها از ابتدای ثبت سفارش تا مرحله دریافت آگهی بدون افزایش قیمت، ثابت می ماند و برای انحلال شرکت هزینه های اضافی جهت بررسی مدارک و اعلام نقص مدارک در ابتدای کار از کاربر دریافت نخواهد شد.

هزینه های پرداختی کاربر برای انحلال شرکت شامل هزینه های تولید صورتجلسه و رسید پذیرش، جمع آوری مدارک و ارسال مدارک و تحویل کار می باشد، که هر کدام را در جدول زیر با جزئیات کامل آورده ایم.

همچنین کلیه مدارک و مجوزهای مورد نیاز در ابتدای امر برای شما توضیح داده شده و شما با بررسی این موارد و دارا بودن مدارک و مجوزهای مذکور با آگاهی کامل اقدام به خرید خدمات از سایت انحلال شرکت آسان ثبت می نمایید. به این ترتیب مطمئن باشید مناسبترین هزینه انحلال شرکت را در آسان ثبت خواهید دید!

تعرفه هزینه انحلال شرکت

مجموع هزینه های انحلال قانونی شرکت از ابتدا تا پایان کار 334،500 تومان می باشد. چنانچه شخصی بخواهد جزئی از امور را که شامل تولید صورتجلسه و ورود اطلاعات و اخذ رسید پذیرش می باشد به آسان ثبت محول نماید، و شخصا کارهای ارسال مدارک به اداره ثبت، امضا ذیل دفاتر و همچنین تحویل کار را انجام دهد فقط مبلغ 110،000 تومان پرداخت خواهد کرد.

توجه داشته باشید که هزینه انحلال شرکت با مسئولیت محدود و هزینه انحلال شرکت سهامی خاص تفاوتی با یکدیگر نداشته و تعرفه انحلال شرکت برای هر دو یکسان است.

عنوان سرویس محل ارائه سرویس زیر سرویس ها هزینه یک صورتجلسه
تولید صورتجلسه و رسید پذیرش سراسر ایران تولید آنلاین صورتجلسه انحلال شرکت 60،000
ورود اطلاعات و اخذ رسید پذیرش 50،000
جمع آوری مدارک ، ارسال و تحویل کار در حال حاضر در تهران و قم پست مدارک 24،200
حق الثبت 300
کارمزد موسسه 150،000
حق الوکاله وکیل 130،000
هدیه عضویت آسان ثبت سراسر ایران 20،000-
هدیه معرفی از طرف دوستان سراسر ایران 30،000-
هدیه بهارانه آسان ثبت در حال حاضر در تهران و قم 30،000-
هزینه صورتجلسه انحلال شرکت 334،500

انواع تخفیف ها در هزینه انحلال شرکت

تعرفه انحلال شرکت و مراحل انحلال شرکت فوق با احتساب تخفیف ها و هدایای زیر محاسبه گردیده است :

  • هدیه عضویت : در حال حاضر به پاس قدردانی از عضویت شما، پس از ورود20،000 تومان اعتبار هدیه در حساب خود دریافت خواهید کرد.
  • هدیه معرفی به دوستان : با معرفی از طرف دوستانتان و وارد کردن کد معرف آنان،  مبلغ 30،000 تومان اعتبار در حساب کاربری شما شارژ می شود و به محض اولین خرید شما از آسان ثبت ، دوست معرف شما هم همین مقدار اعتبار رایگان دریافت خواهد نمود.
  • عیدی آسان ثبت : دوستانی که کل پروسه انحلال شرکت خود را به آسان ثبت می سپارند ، 30،000 هزار تومان با اعمال کد تخفیف بهارانه (Bahar96) در فاکتور صادره خود پس از ثبت سفارش انحلال شرکت ، از سایت ثبت شرکت اینترنتی آسان ثبت عیدی خواهند گرفت.

روند ثبت سفارش انحلال شرکت در آسان ثبت

در ابتدا وارد سایت  asansabt.irشده و ثبت نام نمایید. سپس وارد حساب کاربری خود شوید و منوی ثبت سفارش را انتخاب کنید. سفارش انحلال شرکت را انتخاب نمایید، وارد صفحه جدیدی می شوید که باید در پایین صفحه شناسه ملی شرکت خود را وارد نمایید تا اطلاعات شرکت برایتان نمایان شود.

در صفحه بعد اطلاعات خواسته شده در خصوص مشخصات اعضا شرکت و انحلال شرکت را وارد نمایید. بعد از تکمیل اطلاعات شرکت و ثبت نهایی انحلال شرکت، اطلاعات وارد شده و درخواست انحلال شرکت شما ثبت و مدارک شما توسط کارشناسان آسان ثبت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از بررسی اطلاعات و مدارک ، در صورت نیاز با شما تماس گرفته شده و درخواست انحلال شرکت شما توسط کارشناسان سایت انحلال شرکت آسان ثبت تایید می گردد. بلافاصله ایمیلی حاوی لینک فاکتور، از طرف سایت آسان ثبت برای شما ارسال خواهد شد که در آن جزئیات هزینه و تعرفه انحلال شرکت آورده شده است. با کلیک بر روی لینک، فاکتور صادر شده را پرداخت نمایید.

پس ازطی این مراحل اطلاعات شما به صورت آنلاین وارد بخش اجرایی آسان ثبت شده و اطلاعات مورد نظر در اداره ثبت شرکت ها به ثبت می رسد تا صورتجلسه انحلال شرکت با مسئولیت محدود و یا صورتجلسه انحلال شرکت سهامی خاص و یا هر نوع شرکت دیگری برای کاربر تهیه و تولید شود. سپس صورتجلسات مذکور در سایت بارگذاری شده و کاربر باید اسناد را دانلود نموده، تمامی اوراق را به امضا تمامی اعضا شرکت برساند و برای آسان ثبت ارسال نماید.

کارشناسان آسان ثبت مدارک را به اداره ثبت شرکت ها ارسال نموده و بعد از تایید اطلاعات و مدارک توسط کارشناس  اداره ثبت، بعد از طی مراحل اداری، آگهی انحلال شرکت توسط وکلای آسان ثبت دریافت شده و تحویل کاربر می گردد.

توضیح اینکه قبل از اقدام به انحلال شرکت از پرداخت و تسویه مالیات انحلال شرکت اطمینان حاصل نمایید و با مراجعه به ممیز مالیاتی خود از وی درخواست نمایید مفاصا حساب مالیات انحلال شرکت را برایتان صادر کند. این خدمت هم در صورت درخواست شما توسط وکلای سامانه انحلال شرکت آسان ثبت انجام خواهد شد. از دیگر خدمات آسان ثبت میتوان به ثبت شرکت نیز اشاره کرد.

مجوز های آسان ثبت

آسان ثبت دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیک (دو ستاره) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت بوده و همچنین در سامانه ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است. عضویت آسان ثبت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی و اخذ جواز فعالیت از صنف مذکور مزید بر علت شده تا اعتماد بیش از پیش مشتریان محترم را جلب نماید.

همچنین درگاه پرداخت اینترنتی 4 بانک بزرگ کشورمان (سپه ، ملت ، شهر و سامان) با قابلیت نمایش مناسب بر روی کامپیوتر و موبایل باعث اطمینان خاطر بیشتر شما عزیزان خواهد بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما در گوگل امتیاز دهید :)